مزایای استرس بار - برترین فروشگاه اینترنتی لوازم اسپرت خودرو

مزایای استرس بار

 

 

 

استرس بار (strut bar) میله فلزی افقی است که دو سرکمک چپ و راست را به هم متصل می کند. با استحکام بخشیدن به سیستم کمک و فنر، در مقابل ضربات وارده ناشی از جاده و در پیچ جاده ها خودرو ثبات بیشتری می یابد. اینجا درباره مزایا و موارد استفاده آن توضیح می دهیم.

ادامه مطلب...

سیستم فنر و کمک خودرو چگونه عمل می کند؟

 

 

 

سیستم تعلیق هم بر کنترل راننده بر خودرو و هم بر راحتی سرنشینان تاثیر می گذارد.فنرها به چرخ ها اجازه می دهند تا به سمت بالا حرکت کرده و ضربه های ناشی از ناهمواری جاده را جذب کنند در حالی که کمک فنرها از بالا پایین پریدن خودرو جلوگیری می کنند.

ادامه مطلب...

همه جزییات هیوندای سانتافه 2019 جدید+عکس

 

 

کمپانی هیوندای  مدتی قبل در سئول کره جنوبی مراسم معرفی چهارمین نسل هیوندای سانتافه 2019 را برگزار کرد و قبل از فروش در تابستان  2019، آن را برای نمایشگاه  ژنو فرستاد. هیوندای  اعلام کرد که سانتافه های 5 سرنشین را سانتافه اسپرت و 7 سرنشین را سانتافه XL نامیده است. سری 8 سرنشین را نیز با نام جدیدی به بازار عرضه خواهند کرد. نکات زیادی برای بحث در مورد سانتافه جدید وجود دارد که با ظاهر آن  شروع می کنیم.

ادامه مطلب...

مزایای فشار صحیح باد لاستیک

 

نگهداری و مراقبت از خودرو هر چند ممکن است هزینه بردار باشد، اما از به وجود آمدن عیب های سنگین و پرهزینه تر جلوگیری می کند. یکی از ساده ترین و ارزانترین راه های مراقب از خودرو تنظیم فشار مناسب باد لاستیک خودرو است.فشار مناسب باد لاستیک برای هر خودرو متفاوت می باشد. رعایت این امر مزایایی دارد که از هزینه های طولانی مدت جلوگیری می کند.

ادامه مطلب...

دیفیوزر چیست وعملکرد آن چگونه است؟

 

در طی چند سال اخیر طراحی خودرو به شکل چشمگیری بر ایرودینامیک تمرکز داشته و مساله جریان هوا در بدنه خودرو مهم تر از هر زمانی شده است. با پیشرفت ها در طراحی ایرودینامیک، قطعات و تکنیک های ماشین های مسابقه ای راه خود را به ماشین های شهری هم پیدا کرده اند. برای مثال هنگام خرید بی ام و یکی از گزینه هایی که می توان عوض کرد یا از بین طرح های مختلف انتخاب نمود، دیفیوزر عقب است که قبلا مخصوص مسابقات رالی بوده است. اما دیفیوزر عقب چیست و کارایی آن چگونه است؟

ادامه مطلب...

تیونینگ به سبک نیسان نیسمو+عکس

 

 

کمپانی نیسان در حالی نسخه "نیسمو"  از سری GT-R 2017  را معرفی کرد که ارتقا عملکرد و تیونینگ  آن، بسیاری را مجذوب خود  کرده و نقدهای مثبت فراوانی به همراه داشته است. نیسان نیسمو جزو خودروهای سوپراسپرت تیون شده توسط خود کمپانی تولید کننده به شمار می آید که آن را از نیسان GT-R 2017  استاندارد به وضوح متمایز می سازد.

ادامه مطلب...